Kontrolka AD16-22DS/Y 230VAC żółta  28mm
Kontrolka AD16-22DS  24V żółta  22mm
Kontrolka czerwona 6mm z przewodem 230V chromowana
Kontrolka LED 12V; metalowa zielona; otwór 19mm
Kontrolka  żółta  LED 10mm   12-24V  AC/DC
Kontrolka LED 14mm 230V metalowa zielona
Kontrolka LED 14mm 12V metalowa czerwona; fi 12mm
Kontrolka LED 230V; metalowa żółta; fi 12mm
Kontrolka LED 230V; metalowa zielona; fi 12mm
Kontrolka LED 19mm otwór= 16mm 24V z buzzerem