Kontrolka AD16-22DS 12V AC/DC zielona 28mm - KONT-22D-12-G
Opis produktu
Kontrolka AD16-22DS 12V AC/DC zielona 28mm Kontrolka sterownicza 12V; kolor zielony; klosz 28mm
Kontrolka diodowa kolor zielony
Otwór montażowy - 22 mm
Napięcie pracy - 230V AC
Rodzaj styków: śrubowe
Klasa szczelności: IP40
Krótki trzpień - 38mm