RMC18R-0805 rezys.SMD 18 Ohm 0,125W
RMC18R-0805 rezys.SMD 18 Ohm 0,125W RMC18R-0805 rezys.SMD 18 Ohm 0,125W. Uwaga ! Rezystory sprzedawane są w paczkach po 10szt. Podana cena dotyczy 1 szt. Należy kupować jako wielokrotność 10
Dostępność produktu 422 szt.
Cena
Stawka VAT 23 %