RMC18R-1206 rezys.SMD 18 Ohm 0,25W
RMC18R-1206 rezys.SMD 18 Ohm 0,25W RMC18R-1206 rezys.SMD 18 Ohm 0,25W. Uwaga ! Rezystory sprzedawane są w paczkach po 10szt. Podana cena dotyczy 1 szt. Należy kupować jako wielokrotność 10
Dostępność produktu 222 szt.
Cena
Stawka VAT 23 %