Wkrętak Proskit SD-081-TA20 TRÓJKĄT 2.0mm/50mm
Wkrętak krzyżowy, PH 2x100, magnetyczny
Wkrętak Proskit SD-081-TA23 TRÓJKĄT
Komplet wkrętaków  30szt. prec. + rączka
Komplet wkrętaków  8szt  różne 8194
Stojak z komplet wkrętaków 18szt różnych wkrętaków
Wkrętak płaski, guma, 5x200, T75713, magnetyczny
Wkrętak Proskit 9412A płaski 5x250
Wkrętak  płaski  zwykły  6x100  T35603
Wkrętak  płaski zwykły  6x125
Wkrętak  płaski  izolowany 6x145  1000V
Wkrętak  płaski zwykły 6X150 Pro'sKit 9413A